Пт. Вер 25th, 2020

До середини 2021 року поліцейський офіцер громади буде в кожному ОТГ

Фото Нацполіція

Минулого року МВС України дало старт новому проекту «Поліцейський офіцер громади». Мета проекту – забезпечення кожної ОТГ офіцером поліції. Поліцейський офіцер громади – це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади. 

Про це повідомляють у Нацполіції. 

«Планується, що цей проект буде реалізовано на всій території держави, у всіх ОТГ, які будуть створені. Але це питання також і фінансування. Зі сторони місцевих громад повинні бути профінансовані приміщення, а зі сторони Нацполіції оснащення, автомобілі, рації та інше. У нас є певний план, як ми будемо це все реалізовувати. Сподіваюсь, що до середини наступного року поліцейський офіцер громади буде в кожному ОТГ», – підкреслив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Міністр внутрішніх справ заявив, що наразі є 190 поліцейських громади, які працюють у 10 регіонах держави. Проект «Поліцейський офіцер громади» охоплює 251 територіальну громаду, в якій проживає 2 мільйони осіб.

Нагадаємо, що поліція Херсонщини оперативно встановила та затримала чоловіка, який підпалив будівлю прокуратури у місті Каховка.