Вт. Лип 7th, 2020

Жодного випадку коронавірусу в Херсонській області не зафіксовано

Станом на 21 березня В Херсоні та Херсонській області не підтверджено жодного випадку захворювання на COVID-19. Проте, тестів на виявлення цього вірусу в регіоні немає. Всі аналізи відправляються до Києва.

Про це повідомляє сайт ХОДА. 

✅На сьогодні в регіоні не підтверджено жодного випадку захворювання на коронавірус.
✅Є 5 підозр щодо можливого захворювання на COVID-19, з них 1 дитина. Всі госпіталізовані, чекаємо результати аналізів з Києва.
✅Департаментом здоров’я ОДА сформовано графік організованих виїздів лікарів до осель тих, хто знаходиться вдома на самоізоляції після повернення з-за кордону. Всі вони здорові, але перебувають під особливим наглядом медиків.
✅З 20 березня 2020 року в області працює Єдиний антикризовий штаб, який об’єднав волонтерів та бізнес з метою забезпечення груп ризику гуманітарною допомогою в умовах карантину”, – йдеться в повідомлені.

Також ХОДА інформує про відкриття “гарячої лінії” обласного та міського штабів протидії коронавірусу.

Оператор обласного штабу – (095) 133-56-01.

Оператори міського штабу:
📱Корабельний район – (066) 128-46-67.
📱Дніпровський район – (066) 613-88-42.
📱Суворовський район – (066) 613-89-19.

Нагадаємо, що попри обіцянки влади, тести на коронавірус до Херсонської області досі не надійшли. Це проблема не лише нашого регіону. Інші області також потерпають від нестачі даних тестів. Аналізи продовжують відправлятися до Києва. Читати новину повністю.