Пн. Січ 24th, 2022

В ХОДА шукають інвесторів для видобутку корисних копалин

Фото ХОДА

В Херсонській обласній державній адміністрації вважають, що наша область багата цілою низкою корисних копалин, видобуток яких ми могли би збільшити завдяки залученню інвестицій.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови ХОДА Сергій Козир.

“Перспективними напрямками розширення мінерально-сировинної бази є розвідка родовищ корисних копалин для будівництва, а саме пісків та вапняків. Також заслуговує на увагу розвідка родовищ лікувальних термальних вод на території Арабатської стрілки, промислових йодних вод та Скадовської курортної зони.
Привабливим для залучення інвестицій є розвідане родовище марганцевих руд (Федорівське родовище) з експлуатаційними запасами корисних копалин 31,5 млн тонн, що дозволить розробляти його не менше 30 років,” – вважає Козир.

Найбільш актуальною, на думку заступника голови ХОДА, є розробка вже розвіданого родовища мергелю із запасами сировини приблизно на 100 років, розташованого у с. Заповіт на території Бобровокутівської сільської ради Великоолександрівського району області.

Нагадаємо, що Департаментом будівництва та інфраструктури розроблено програму розвитку доріг в Херсонській області на 2020-22 роки. За цією програмою, кожен рік планується витрачати більше пів мільярда гривень на ремонти дорожнього покриття різної складності. Подробиці за посиланням. 

Читати новину російською.