Нд. Сер 7th, 2022

У Херсоні лікарня ім. Лучанського відмовляється від тепла?

«Лікарня ім. Лучанського чомусь відмовляється від тепла. Будемо з Херсоном з’ясовувати», – повідомив 11 листопада на селекторній нараді у ОДА Віктор Рассолов, заступник директора облдепартаменту ЖКГ, передає «ІРС-Херсон».

За словами міського голови Херсона Володимира Миколаєнка, зазначена лікарня має теплоносій з 1 листопада.

«З 1 листопада лікарня імені Лучанського має теплоносій. Я зараз з’ясую, можливо це якась з поліклінік лікарні Лучанського, яка стоїть окремо і отримує централізовано теплопостачання, бо лікарня має індивідуальну котельню», – зазначив Миколаєнко.

Нагадаємо, 8 листопада у  Херсоні розпочався опалювальний період. Наразі МКП «Херсонтеплоенерго», АТ «Херсонська ТЕЦ», ПП «Херсонтеплогенерація», ДП «Теплотехсервіс» ТОВ «Група компаній «Теплотехніка» запустили котельні та надають теплоносій для об’єктів соціальної сфери, житлових будинків та інших споживачів міста, повідомляють і міській раді.

За словами директора МКП «Херсонтеплоенерго» Сергія Харченка, деякі ОСББ відмовилися приймати тепло і опалювати будинки, аби зекономити:

«Через те, що більшість будинків Острова, Житлоселища та Таврійського не стали приймати теплоносій, відбувався критичний перегрів котлів і доводилося їх виключати. Ці мікрорайони обігріваються за рахунок великих котелень, які подають тепло значній кількості багатоповерхівок. Тож, вночі у суботу не раз прийшлося відключати котли і знову їх запускати. А це величезне навантаження на обладнання та колосальні затрати газу».