Пт. Гру 3rd, 2021

Про оновлений перспективний план формування ОТГ Херсонської області (відео)

На території Херсонської області, згідно з перспективним планом децентралізації, буде створено 58 об’єднаних громад, що покриє майже 100% регіону. Про це “ІРС-Херсон” повідомила Оксана Сілюкова, директорка Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.

“Керуючись принципом добровільності ми просто вносили в план вже створені громади та громади, що прагнули до створення. Наш план вважається одним із найкращих і найзбалансованіших по Україні. В нашому перспективному плані, що вже затверджено, ми маємо 57 громад, та на самій сесії було вирішено піти на зустріч Чкалівській Сільській раді та створити 58 громаду з центром в селі Чкалово, Новотроїцького району”, – повідомила Оксана Сілюкова.

Нагадаємо, 15 листопада на позачерговій сесії обласної ради депутати проголосували за перспективний план формування територій громад Херсонської області.

 

Про оновлений перспективний план формування територій громад Херсонської області.

Про оновлений перспективний план формування територій громад Херсонської області. Спікер – Оксана Сілюкова, директорка Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Понеділок, 25 листопада 2019 р.