Вт. Сер 9th, 2022

На Херсонщині створять 58 ОТГ

На території Херсонської області, згідно з перспективним планом децентралізації, буде створено 58 об’єднаних громад, що покриє майже 100% регіону. Про це “ІРС-Херсон” повідомила Оксана Сілюкова, директорка Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.

“Керуючись принципом добровільності ми просто вносили в план вже створені громади та громади, що прагнули до створення. Наш план вважається одним із найкращих і найзбалансованіших по Україні. В нашому перспективному плані, що вже затверджено, ми маємо 57 громад, та на самій сесії було вирішено піти на зустріч Чкалівській Сільській раді та створити 58 громаду з центром в селі Чкалово, Новотроїцького району”, – повідомила Оксана Сілюкова.

За словами пані Оксани, затверджені та узгоджені плани будуть надані Кабміну до кінця листопада. До цього часу ще є можливість громадам внести деякі незначні корективи у децентралізаційну мапу області.

Нагадаємо, 15 листопада на позачерговій сесії обласної ради депутати проголосували за перспективний план формування територій громад Херсонської області.