Ср. Лют 19th, 2020

Херсонщина матиме 24 сучасні ЦНАПи (відео)

Очікується, що Херсонщина до середини 2020 року матиме 24 сучасні Центри надання адміністративних послуг.

Про це під час ранкової кави з журналістами у Херсонському центрі розвитку місцевого самоврядування повідомила його радниця з муніципальних послуг Оксана Гуцоляк, передає “ІРС-Херсон”.

Відкриття ЦНАПів планується не у лише у ОТГ Херсонщини, завдяки програмі «U-Lead з Європою».

«Рикове, Нова Маячка, Гола Пристань… Гола Пристань вже об’єднана, а коли подавала заявку була необ’єднана територіальна громада. До речі,  там на той момент вже був ЦНАП, але вони виявили бажання отримати оснащення, обладнання та інституційну допомогу, програма погодилася. Тому що вони працюють на перспективу, адже буде дооб’єднання і саме тому їм буде потрібно розширювати свій ЦНАП», – зазначила Гуцоляк.

Радниця сподівається, що в усіх громадах, які є учасниками програми «U-Lead з Європою», до середини 2020 року відбудеться відкриття усіх 24 ЦНАПів.

«Ми говоримо про таку цифру, тому що ці громади є учасниками, але ми не можемо сказати остаточно, що всі 24 відкриються. Все  динамічно… На сьогодні громада заявила про свою участь. Один із них дуже скоро відкриється у Каланчаку. Узагалі, з ОТГ працювати значно легше, бо вони більш відповідальні. Вони розуміють, що з 1 січня 2020 року утримування ЦНАПів буде делегованими повноваженнями на рівні самих громад. Деякі з них змогли скористатись можливістю залучити для їх облаштування грантові кошти. А іншим доведеться робити це самостійно», – повідомила радниця Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.

“U-LEAD з Європою” є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Створення та модернізація Центрів надання адміністративних послуг у ОТГ Херсонщини

Створення та модернізація Центрів надання адміністративних послуг у ОТГ Херсонщини. Спікер – Оксана Гуцоляк,радниця з муніципальних послуг Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Середа, 6 листопада 2019 р.

Нагадаємо, Херсонський центр розвитку місцевого самоврядування чекає реорганізація.