Вт. Січ 19th, 2021

«Зупинимо капітуляцію!»: херсонців скликають на сесію міської ради

6 жовтня під час віче «Зупинимо капітуляцію!» у Херсоні депутат міської ради від ВО «Свобода» Віталій Урбанський закликав городян прийти на позачергову сесію міської ради, яка відбудеться 8 жовтня, з вимогою прийняти звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо недопущення капітуляції.

Про це повідомляє «ІРС-Херсон».

«Ми маємо достукатися до тієї частини суспільства, яка на превеликий жаль, обрала на цих виборах поразку і капітуляцію. Ми маємо їх переконати, що їх вибір був неправильний. Така ж кількість людей має бути у вівторок о першій годині дня на позачерговій сесії Херсонської міської ради, де буде одне із питань – це звернення до Верховної Ради України та Президента України щодо недопущення капітулянтських рішень. Щоб ми прийшли і змусили депутатів міської ради проголосувати більшістю за це звернення», – закликав Урбанський.

Нагадаємо, 6 жовтня Херсон приєднався до Всеукраїнського віче «Зупинимо капітуляцію!». Під час нього городяни підписали звернення до голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера з вимогою скликати позачергову сесію та приняти резолюцію-звернення до Президента України про негайне припинення капітуляції перед Російською Федерацією.

Херсон, площа Свободи, віче "Зупинимо капітуляцію!".

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Неділя, 6 жовтня 2019 р.