Ср. Січ 29th, 2020

У Херсоні звітували про діяльність НАБУ у південних регіонах України

За шість місяців роботи Національного антикорупційного бюро в південних регіонах України розпочато 760 кримінальних проваджень, 372 особам повідомлено про підозру, 215 обвинувальних актів скеровано до суду. Загальна сума збитків склала понад 1 млрд гривень та понад 4,6 мільярдів гривень – вартість арештованого майна.

Про це під час звіту у Херсонській ОДА повідомив директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Володимир Деулін, передає “ІРС-Херсон”.

Одеське територіальне управління НАБУ веде діяльність у 4 регіонах півдня України, зокрема і на Херсонщині.

“Що стосується суддів, то у Херсонській області є приклади затримання судді на отриманні неправомірної вигоди. Кримінальне провадження закінчено, скеровано до суду”, – зазначив Володимир Деулін та закликав громадськість звертатися до територіального представництва НАБУ с обгрунтованими заявами та повідомленнями щодо неправомірної діяльності вищих посадових осіб Херсонщини, підслідних бюро.

“В нашій області немає недоторканих. Якщо є питання і це стосується моєї команди, моїх заступників, радників, керівників структурних підрозділів, мене особисто – подавайте документи в НАБУ”, – повідомив під час заходу голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Нагадаємо, з питань протидії корупції у вищих ланках влади у Херсонській області можна звертатися до Одеського офісу НАБУ:

м.Одеса, вулиця Канатна, 83

Телефон: 0-800-503-200 (безкоштовна лінія діє на всій території України)

E-mail: odesa@nabu.gov.ua

Директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Володимир Деулін у Херсоні.

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Середа, 9 жовтня 2019 р.