Вт. Лип 27th, 2021

У Херсоні на обговоренні “формули Штайнмайєра” помітили масовку

  10 жовтня у Херсоні на відкритій зустрічі з заступником Міністра закордонних справ України Василем Боднарем та заступником Секретаря РНБО України Сергієм Кривоносом були помічені студенти медичного коледжу та курсанти Херсонської Державної морської Академії. При чому, моряки прийшли до зали упорядкованим строєм.

Губернатор Херсонської області Юрій Гусєв зі сцени заявив, що особисто він нікого примусово до зали не заганяв та розпоряджень щодо створення масовки від нього ніхто також не отримував, повідомляє «ІРС-Херсон».

“Якщо в залі є ті, хто прийшов сюди примусово, — ви можете її спокійно покинути! Я обіцяю, ніяких санкцій за цим вчинком не буде“, — звернувся Гусєв до аудиторії. Через деякий час зал Палацу молоді та студетів залишили майбутні моряки.

 “Я готовий говорити будь з ким, хто прийшов — я тут, щоб почути людей”, — зазначив перед початком зустрічі Василь Боднар, який приїхав до Херсона аби розповісти громаді про так звану “формулу Штайнмайєра” та обговорити шляхи врегулювання конфлікту на Донеччині та Луганщині.

Окрім студентів, на заході помітили чимало чиновників – керівників Департаментів та структурних підрозділів ОДА, та їхніх заступників.

У коментарях у соцмережах директор Департаменту охорони здоровя ОДА Віктор Короленко заперечив присутність студентів медколеджу на обговоренні “формули Штайнмайєра”.

«По-перше, там не було жодного студента медколеджу. По-друге,  я ніколи і нікого не зганяю. По-третє, я там був не як підлеглий голови ОДА, а як депутат обласної ради. Тому що, скоріш за все, це питання буде винесено на чергову сесію облради і потрібно буде приймати рішення. Отож, будьте більш коректні у своїх припущеннях», — відповів Короленко.

Голова ОДА Юрій Гусєв по завершенні заходу зазначив, що «зробив висновки» та буде «розбиратись», чому були примусово залучені люди до участі у заході.

Нагадаємо, 6 жовтня Херсон приєднався до Всеукраїнського віче «Зупинимо капітуляцію!»: місцеві жителі підписали звернення до голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера з вимогою скликати позачергову сесію та приняти резолюцію-звернення до президента України про негайне припинення капітуляції перед РФ.