Чт. Січ 28th, 2021

«Ні капітуляції!»: у Херсоні вимагають скликати позачергову сесію обласної ради

6 жовтня Херсон приєднався до Всеукраїнського віче «Зупинимо капітуляцію!».

Під час нього городяни підписали звернення до голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера з вимогою скликати позачергову сесію та приняти резолюцію-звернення до Президента України про негайне припинення капітуляції перед Російською Федерацією, повідомляє «ІРС-Херсон».

У резолюції до Президента, яку закликають прийняти на сесії, йдеться про вимогу «беззастережно засудити відведення військ з лінії розмежування та інших стратегічних позицій, вимагати від Президента України ні в якому разі не імплементувати у національне законодавство так звану «формулу Штанмайєра», яка передбачає проведення на території Донбасу місцевих виборів».

“Вважаємо, що втілення у життя «формули Штанмайєра» у редакції, підписанній Л. Кучмою, призведе до перетворення Донбасу на друге Придністров’я”, – йдеться у зверненні.

Документ з підписами херсонців мають передати голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський підтвердив, що українська сторона погоджує так звану «формулу Штайнмайера» з виборів в окупованому Донбасі. Тепер, за його словами, «формула Штайнмайєра» повинна бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.

Херсон, площа Свободи, віче "Зупинимо капітуляцію!".

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Неділя, 6 жовтня 2019 р.