Ср. Січ 29th, 2020

У Херсоні допомоги потребують двоє маленьких дітей з тяжкими опіками

Фото зі сторінки Херсонського обласного центру служби крові у "Фейсбуці"

8 жовтня на позачерговій сесії Херсонської міської ради депутати проголосували за виділення матеріальної допомоги родині Баб’євих.

Двоє маленьких дітей – Ангеліна та Герман Баб ’єви – наразі перебувають у лікарні з тяжкими опіками.

Рішенням міської ради родині виділили 50 тисяч гривень матеріальної допомоги, повідомляє «ІРС-Херсон».

Кошти на лікування дітей збирають і у дитячих садочках міста.

Як пише «Новий день», тиждень тому в одній із молодих родин сталася біда – на дворічну доньку і сина, якому всього рік, перевернулася плита з каструлею окропу. Малеча дуже обварилася. Найбільше дісталося старшій дитині, Ангеліна в комі у реанімації. В неї обпечені 30% тіла і пошкоджені дихальні шляхи. Лікарі щодня боряться за життя дитини, але зараз додалася ще одна проблема – падає рівень гемоглобіну. Дівчинці необхідно робити переливання крові. Йдеться про другу групу з негативним резусом. У зв’язку з цим рідні та близькі дітей просять людей, які мають таку групу, прийти і здати кров. Звертатися треба до Херсонського обласного центру служби крові, розташованого за адресою: Миколаївське шосе, 7. У реєстратурі слід повідомити – кров здається для Баб’євої Ангеліни, яка перебуває у відділенні інтенсивної терапії та анастезіології Херсонської обласної дитячої лікарні.

Братик Ангеліни – Герман знаходиться в іншому відділенні, в нього теж великі опіки. На лікування обох дітей щоденно йдуть немалі кошти, тому родині не завадить фінансова підтримка. Для всім, хто має змогу допомогти, публікуємо номер телефону батька дітей – 095-219-55-70 та номер банківської картки, яка належить їхній матері: 5168 7573 7671 1471.