Вт. Лип 14th, 2020

Херсонщину порівнюють з легендарною Троєю (відео)

Херсонщину порівнюють з легендарною Троєю. Про археологічні дослідження, туристичні перспективи та наукову актуальність дослідження пам’яток козацтва на Півдні України коментує провідний співробітник НАН України, доктор історичних наук Борис Черкас, передає “ІРС-Херсон”.

“Цей край був заселений споконвіку. Життя тут ніколи не зупинялись. Ми можемо тут знайти пам’ятки кам’яного віку, доби бронзи, античності, середньовіччя та нового часу. Це дійсно унікальний край, який за насиченістю об’єктами історичної спадщини можна порівняти хіба що з легендарною Троєю”, –  зазначив провідний співробітник НАН України, доктор історичних наук Борис Черкас.

Нагадаємо,  Кам’янську Січ планують включити в екскурсійні маршрути заповідника «Хортиця».

Борис Черкас, провідний співробітник НАН України, доктор історичних наук, про цінність Півдня України для історичних досліджень

Борис Черкас, провідний співробітник НАН України, доктор історичних наук, про цінність Півдня України для історичних досліджень: «Це дійсно унікальний край, який за насиченістю об’єктами історичної спадщини можна порівняти хіба що з легендарною Троєю».

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Субота, 28 вересня 2019 р.