Нд. Чер 7th, 2020

«Антисанітарія та відсутність громадських туалетів»: що не влаштовує туристів на Херсонщині

Цьогоріч на Херсонщині вперше розробили портрет туриста за рахунок соціологічних досліджень. Про це на колегії ОДА повідомила директор обласного Департаменту туризму та курортів Тетяна Волинець, передає «ІРС-Херсон».

Так, згідно отриманих даних, Херсонську область здебільшого відвідують туристи віком 26-35 років, в середньому витрачають 1,5 тис. грн. за добу, середня тривалість перебування складає 8-10 днів.

За словами Волинець, професійні соціологічні фокус-групи працювали в 12-ти туристичних районах  та містах і зібрали також інформацію про те, що не влаштовує туристів на курортах Херсонщини.

«Неякісні умови перевезення в автобусах. Люди кажуть: «Спека, кондиціонерів немає, антисанітарія забагато людей і головне – відсутній розклад автобусів і електронного квитка пасажира». За словами опитуваних, велике розчарування – пляжі. Цього року два міста «відзначились»: Генічеськ та Скадовськ», – повідомила Волинець.

За її словами у списку також – відсутність громадських туалетів, банкоматів, рятувальних постів, неможливість розрахуватися банківськими картками.

Нагадаємо, херсонські курорти цьогоріч відвідали близько 4 мільйонів відпочивальників. Під час туристичного сезону-2019 перше місце по відвідуванню серед туристів посів біосферний заповідник «Асканія-Нова».