Чт. Гру 8th, 2022

«Краще пересуватись на військовій техніці», – Гусєв про дороги Херсонщини

Фото Херсонської ОДА

Питання доріг – найперше, яке ставлять жителі Херсонщини голові Херсонської ОДА Юрію Гусєву під час поїздок у райони області.

Про це 15 серпня під час спілкування з журналістами з нагоди місяця роботи на посаді повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, передає медіа-центр «ІРС-Херсон».

«Останні дві поїздки мені обійшлися у кілька тисяч гривень ремонту свого особистого автомобіля. У мене навіть захист злетів, тому що у Високопільському і Великоолександрівському районах, мені здається, краще пересуватись на військовій техніці. Питання доріг – найперше, яке ставлять в усіх районах області», – повідомив Гусєв.

За словами голови ОДА, наразі у облдержадміністрації аналізують, як планувалися ремонт та будівництво доріг цьго року і як це робити у наступному.

«Я ініціював те, що частину коштів перерозподілили  і частина коштів виділена на ремонт двох балок на дорозі Київ-Нововоронцовка (Т-04-03 у напрямку Мар’янське-Берислав – ред.). Там жахлива ситуація  – 180 аварій за рік. Ми ведемо переговори про те, що Херсонська область може бути включена в перші області, де можуть бути побудовані нові дороги за новим принципом: чи це концесія, чи це залучення міжнародних фінансових організацій», – повідомив голова ОДА.

Нагадаємо, голова Херсонської ОДА розповів, як працює проект LIFT.

Наживо: спілкування з журналістами голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва за результатами першого місяця роботи на посаді.

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Четвер, 15 серпня 2019 р.