Пт. Лип 1st, 2022

Прокуратура АРК розслідує факти зловживання чиновників під час облаштування адмінмежі з Кримом

Прокуратура АР Крим розслідує кримінальні провадження у зв’язку зі зловживаннями чиновників під час облаштування пунктів пропуску на адміністративній межі з Кримом.

“Минуло півтора року з моменту ухвалення цього рішення (про облаштування адмінмежі – ІФ), і все ще є над чим працювати. Нам у зв’язку з цим за заявою громадських організацій і Міністерства з питань тимчасово окупованих територій довелося розпочати два кримінальні провадження”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі прокуратури АРК, посилаючись на слова прокурора АР Крим Гюндуза Мамедова.

Одне провадження, як зазначив прокурор, розслідується за фактом нецільового використання коштів, виділених із резервного фонду для облаштування пунктів перетину адмінмежі.

“Справа розслідується за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Міністерства інфраструктури України, ДП “Укрінтеравтосервіс”, які вчинили розтрату бюджетних коштів, виділених для облаштування КПВВ “Каланчак” і “Чонгар”, – розповіли в прокуратурі.

Ще одне провадження стосується незаконного виділення земельної ділянки, на якій мали бути оснащені сервісні центри для кримчан.

У прокуратурі АРК пояснили, що справа розслідується за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Каланчацької райдержадміністрації та Державного агентства водних ресурсів України. Чиновники видали дозвільні документи на земельну ділянку, яку планувалося використовувати під час будівництва КПВВ на адмінмежі з Кримом.