Пт. Вер 25th, 2020

Про головні тенденції та “технічних” кандидатів виборчої кампанії на Херсонщині 

Про головні тенденції виборчої кампанії на Херсонщині медіа-центру “ІРС-Херсон” розповів голова КВУ Херсонщини Дементій Бєлий.

“…Цього року, як і на попередніх парламентських виборах, було зареєстровано досить багато депутатів-мажоритарників – по п’яти виборчих округах Херсонщини їх зареєструвалося 74 (!), найбільша активність по 182-ому округу (м.Херсон) – 19 кандидатів!

Під час виборчої кампанії активно застосовується така технологія як “двійники” або “клони”: на двох виборчих округах Херсонщини зареєструвалися представники невідомого благодійного фонду “Слуга народу”, які фактично є “двійниками” і будуть вводити в оману виборців, що хотіли б проголосувати за однойменну партію. Ця тенденція є загальноукраїнською.

Ще один цікавий момент – народні депутати від Херсонщини, які обиралися до парламенту від Блоку Петра Порошенка, знову пішли на вибори, але вже як “самовисуванці”… А деякі змінили партійну приналежність, або приховують її.

Нова ситуація виникла у виборчих округах в результаті партійних чвар: після розколу єдиного “Опозиційного блоку” в деяких округах на Херсонщині йдуть два кандидати від колись єдиної політичної сили: від “Опозиційного блоку” і “Опозиційної платформи – за життя”.

Такі головні тенденції виборів на Херсонщині, про які можна говорити на цьому етапі виборчої кампанії”, – повідомив голова КВУ Херсонщини.

За словами експерта, на Херсонщині є і так звані “технічні” кандидати  на позачергових виборах до Верховної Ради.

“Вони не завжди є свідомими “технічними” кандидатами. Вони вірять, що їх дійсно оберуть. У кожного з лідерів є свої супутники, які також бажають брати участь у перегонах. Хочу вірити в те, що минули часи, коли були “технічні” кандидати, які свідомо відтягували голоси виборців”, – зазначив Дементій Бєлий.

За його словами, частина кандидатів від Херсонщини до ВР використовують ці вибори у якості майданчика та заявки на наступні місцеві вибори у 2020 році.

Аналіз програм кандидатів дивіться на відео.

Наживо: голова КВУ Херсонщини Дементій Бєлий про тенденції позачергових виборів до Верховної Ради та попередній аналіз кандидатів від Херсонщини.

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Вівторок, 2 липня 2019 р.