Пт. Сер 14th, 2020

Дементій Бєлий: Ми стали свідками “електоральної революції”

Голова Комітету виборців України в Херсонській області Дементій Бєлий вважає попередні результати дострокових виборів до Верховної Ради України унікальними для сучасної української політики.

Про це експерт розповів медіа-центру «ІРС-Херсон».

“Ми зараз спостерігаємо за “електоральною революцією”. Під цим терміном я маю на увазі різку зміну поколінь в політичному житті. Ті люди, що багато років визначали наш політичний курс наразі програли та відійшли на другий план. Причинами цієї зміни електоральних настроїв стало саме телебачення та агресивна медійна “розкрутка” молодих кандидатів”, – вважає Бєлий.

На думку голови КВУ Херсонщини, в подальшому головний акцент передвиборчої агітації буде все більше направлений на рекламу в Інтернеті та по телебаченню.

“Ми це бачимо на прикладі так званої “партії Шарія”, що була сформована незадовго перед виборами, та завдяки активній соцмережній діяльності змогла набрати більше 3% голосів виборців. Тобто ми бачимо, що системна робота партій з виборцями, їх програма та ідеологічна направленість відходить на сучасному етапі на другий план, перед активною медіа-кампанією та бажанням оновлення влади”, – зазначив Бєлий.

Також експерт зазначив, що подібні процеси саме різкої зміни політичних еліт наразі притаманні не тільки Херсонській області, а й Україні в цілому.

Наживо: оцінка КВУ дня виборів на Херсонщині. Спікер: Дементій Бєлий, голова КВУ Херсонщини.

Опубліковано Медіа-центр "ІРС-Херсон" Понеділок, 22 липня 2019 р.

Нагадаємо:

  • 21 липня 2019 року в Україні пройшли позачергові вибори до Верховної Ради України IX скликання. Українці в багатомандатному виборчому окрузі мали можливість проголосувати за одну з 22 партій, які брали участь у виборах. Також виборці могли проголосувати за одного з кандидатів на 199 одномандатних виборчих (мажоритарних) округах, де за місце в парламенті боролись 3220 кандидати: 1404 представляли 58 політичних партій і блоків, ще 1680 – самовисуванці.