Сб. Тра 28th, 2022

Новий начальник поліції в АРК візьметься за доукомплектування штату

Серед основних завдань нового начальника головного управління Нацполіції в АРК і Севастополі Віталія Стрижака –  доукомплектування штату управління. Про це Стрижак повідомив у коментарі журналістам після представлення особовому складу.

«Перші кроки – насамперед налагодити плідну взаємодію з різними службами: прикордонниками, прокуратурою, СБУ. Весь досвід оперативної роботи хочу принести сюди. Ніхто не дасть нам багато часу налаштовуватися на роботу. Ми маємо в найближчі два місяці показати свою роботу. По штату 72 одиниці, на сьогодні некомплект біля 20 співробітників. Це буде основне завдання – щоб у ГУ Нацполіції Криму працював повний штат», – повідомив Стрижак.

Нового керівника кримської поліції представив заступник голови Національної поліції України Ігор Клименко.

«Зараз ми поїдемо по об’єктам ГУ, побачимо їхній стан, пропозиції управління будуть враховані. Нацполіція зробить усе, щоб технічно ГУ було забезпечено практично у повному обсязі», – прокоментував Клименко журналістам.

Нагадаємо, 20 травня у Херсоні представили нового начальника головного управління Нацполіції в АРК і Севастополі.

Згідно наказу від 14 травня, ним призначений Віталій Стрижак. Раніше Стрижак обіймав посаду заступника начальника ГУ Нацполіції Києва, начальника кримінальної поліції Києва.

Нагадаємо, до призначення Стрижака обов’язки начальника главку виконував Андрій Бондаренко.

14 травня 2018  року у складі національної поліції в АРК з’явилося відокремлене відділення патрульної поліції АР Криму та Севастополя, що дислокується в трьох прикордонних районах Херсонщини – Каланчацькому, Чаплинському, Генічеському, – та на трьох КПВВ на адмінкордоні з окупованим Кримом.

З січня 2019 року ГУ Нацполіції України в АРК та м. Севастополі переведено з Одеси  до прикордонної з окупованим Кримом Херсонської області.