Вт. Сер 9th, 2022

Невдоволені станом доріг херсонці принесли міському голові автомобільні шини

Близько сотні обурених херсонських водіїв прийшли до мерії, щоб висловити міському голові своє невдоволення незадовільним станом доріг у місті.

Як повідомляє кореспондент медіа-центру “ІРС-Херсон”, автомобілістами подали звернення на ім’я міського голови Володимира Миколаєнка, що містить 7 вимог, серед яких — повний аудит ремонтних робіт доріг, створення перспективного плану розвитку та відставка начальника відділу доріг Херсона.  За невиконання 6 перших пунктів протестувальники в останньому погрожують відсторонити Миколаєнка від його обов’язків.

“Ми не хочемо залякувати мера, але хочемо щоб у нашому місті були нормальні дороги. Також мі не хочемо лякати пані Молнар (начальник відділу доріг, — ред.), але за той час, що вона на посаді, вона фактично нічого не зробила! Потрібна нам така людина? Думаю, ні. Я хочу, щоб в усіх, хто користується автомобільним транспортом не були пробиті колеса — як на мене, це нормальні людські вимоги», – розповів активіст Павло Ткаченко.

Міський голова зустрівся з активістами та аргументував незадовільний стан доріг дефіцитом бюджетних коштів та витратами на сфери, що потребують донорства цих коштів першочергово.

“В одній з міських лікарень під час операції вимкнулась електрика, ми направили гроші на ремонт локальної енергосистеми. Ви вважаєте це не важливіше за дороги? Я така ж людина, як і ви, я добираюсь до роботи тими ж магістралями і бачу їх катастрофічний стан, та роблю все можливе щоб цей стан покращити“, – сказав Миколаєнко.

Міський голова заявив, що вважає роботу Наталії Молнар ефективною, та виступає за особисту зустріч чиновниці з автомобілістами.

У відповідь протестувальники під викрики “Ганьба” та погрози відсторонити міського голову від посади покинули приміщення міської ради. Шини залишились в мерії.